Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Anna Szalkowska - opinie

Strona 1 / 11
(@katina)

Jakie macie opinie na temat Anny Szalkowskiej? Pytam bo na innych forach widziałam o tej pani same pozytywne komentarze i jestem pod wielkim wrażeniem. Sama zastanawiam się jaki rytuał zamówić, zastanawiam się nad egipskim ale może coś innego zasugerujecie.

Cytat
Topic starter Opublikowany : 27/02/2019 4:50 pm
(@wioleta)

Ja jestem w trakcie rytuału. Póki co wrażenia pozytywne. Odpowiada w miarę szybko, do tego serdeczna.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/03/2019 7:09 pm
(@czajka)

Jak mogę skontaktować się z panią Anią?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/03/2019 9:16 pm
(@wioleta)

Ona ma stronę  https://www.rytualy-milosne.pl/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2019 4:52 pm
 Rain
(@rain)

Hej 🙂

Zaczynam w ten wtorek rytuał 7-dniowy u pani Ani. Na co powinnam zwrócić najbardziej uwagę zarówno w trakcie jak i po rytuale?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/04/2019 4:52 pm
(@wicky)

U  mnie po 3 tygodnie od zakończenia rytuału chłopak wczoraj zaproponował spotkanie. Trochę się denerwuję :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2019 2:28 pm
 Rain
(@rain)
Cytat z Wicky data 8 kwietnia, 2019, 12:28 pm

U  mnie po 3 tygodnie od zakończenia rytuału chłopak wczoraj zaproponował spotkanie. Trochę się denerwuję :/

Jak bardzo chciała bym być w Twojej sytuacji, informuj na bierząco 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/04/2019 5:59 pm
(@wolska)

Jaki rytuał najlepiej zamówić u pani Ani? Zastanawiam się nad rytuałem oraz spętaniem. Co możecie doradzić?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2019 10:01 am
 Rain
(@rain)

O to najlepiej zapytać panią Anię 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2019 9:10 pm
(@wicky)

Jestem po spotkaniu z chłopakiem. Spotkaliśmy się wczoraj wieczorem. Przyznam, że dosyć miło spędziliśmy czas, było nawet trochę żartów. Nie wiem co będzie dalej, nie chciałam pytać co z nami. Dam mu czas, pani Ania też to z resztą zasugerowała.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/04/2019 7:01 pm
(@czajka)
Cytat z Wicky data 11 kwietnia, 2019, 5:01 pm

Jestem po spotkaniu z chłopakiem. Spotkaliśmy się wczoraj wieczorem. Przyznam, że dosyć miło spędziliśmy czas, było nawet trochę żartów. Nie wiem co będzie dalej, nie chciałam pytać co z nami. Dam mu czas, pani Ania też to z resztą zasugerowała.

Cieszę się, mi niestety nie wyszło i chyba muszę się z tym pogodzić. Nie mam o to pretensji do pani Ani, bo wiem, że pomaga, potwierdziły mi to osoby, z którymi rozmawiałam. Widocznie magia nie jest dla wszystkich. Trudno. Wam życzę powodzenia.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/04/2019 9:51 pm
(@wioleta)
Cytat z Czajka data 12 kwietnia, 2019, 7:51 pm
Cytat z Wicky data 11 kwietnia, 2019, 5:01 pm

Jestem po spotkaniu z chłopakiem. Spotkaliśmy się wczoraj wieczorem. Przyznam, że dosyć miło spędziliśmy czas, było nawet trochę żartów. Nie wiem co będzie dalej, nie chciałam pytać co z nami. Dam mu czas, pani Ania też to z resztą zasugerowała.

Cieszę się, mi niestety nie wyszło i chyba muszę się z tym pogodzić. Nie mam o to pretensji do pani Ani, bo wiem, że pomaga, potwierdziły mi to osoby, z którymi rozmawiałam. Widocznie magia nie jest dla wszystkich. Trudno. Wam życzę powodzenia.

Przykra wiadomość, u mnie natomiast zaczynają pojawiać się efekty, zaczęliśmy ze sobą rozmawiać. Niby na Facebooku, ale to pewien postęp.

Nie będziesz walczyła dalej? Może warto?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/04/2019 5:08 pm
 Rain
(@rain)

Wioleta - a miałaś jakieś objawy podczas rytuału? Bo ja nie i boję się, że przez to może się nie udać 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/04/2019 8:57 am
(@wioleta)
Cytat z Rain data 16 kwietnia, 2019, 6:57 am

Wioleta - a miałaś jakieś objawy podczas rytuału? Bo ja nie i boję się, że przez to może się nie udać 🙁

Właśnie nic nie miałam więc nie musisz się obawiać 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/04/2019 12:58 pm
(@czajka)

Nie będę już walczyła bo jest to ponad moje siły. Poza tym nie wiem kto mógł by być jeszcze skuteczny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2019 11:08 pm
(@wicky)

Jeju, wczoraj poraz kolejny spotkalismy się i zaproponował abyśmy znowu byli razem. Myślałam, że dłużej będę musiała poczekać na pełne efekty bo na innych forach babki pisały, że musiały wykonać dodatkowo wzmocnienie a tu taka niespodzianka 🙂 Trzymam za Was kciuki, bądźcie silne 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2019 10:06 pm
(@wioleta)
Cytat z Wicky data 25 kwietnia, 2019, 8:06 pm

Jeju, wczoraj poraz kolejny spotkalismy się i zaproponował abyśmy znowu byli razem. Myślałam, że dłużej będę musiała poczekać na pełne efekty bo na innych forach babki pisały, że musiały wykonać dodatkowo wzmocnienie a tu taka niespodzianka 🙂 Trzymam za Was kciuki, bądźcie silne 🙂

To świetna wiadomość, ale i u mnie idzie ku dobremu, też mamy w planach spotkanie. Problem w tym, że on dużo pracuje i nie może znaleźć czasu. Ale będę czekała.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/04/2019 12:08 am
(@karik)

Ja będę miała rytuał egipski u pani Ani. Robił ktoś?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/05/2019 2:10 pm
(@lunka)

Zaczynam od przyszłego wtorku. Jest ktoś kto zaczyna też wtedy?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/05/2019 12:42 pm
(@wioleta)

Udało nam się spotkać i... doszliśmy do wniosku, że spróbujemy jeszcze raz. Wróciliśmy do siebie, jestem szczęśliwa 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/05/2019 9:47 am
(@landryna)
Cytat z Wioleta data 8 maja, 2019, 7:47 am

Udało nam się spotkać i... doszliśmy do wniosku, że spróbujemy jeszcze raz. Wróciliśmy do siebie, jestem szczęśliwa 🙂

Oby jak najwięcej takich informacji bo to naprawdę podnosi na duchu. Dużo szczęścia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2019 1:31 pm
(@lunka)
Cytat z Wioleta data 8 maja, 2019, 7:47 am

Udało nam się spotkać i... doszliśmy do wniosku, że spróbujemy jeszcze raz. Wróciliśmy do siebie, jestem szczęśliwa 🙂

A miałaś robione wzmocnienie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2019 4:51 pm
(@wioleta)

Nie miałam. Pani Ania napisała, że skoro coś ruszyło to żeby poczekać. Miała rację 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2019 4:01 pm
 Vini
(@Vini)

Dzisiaj zaczynam wzmocnienie. Ciekawe jak teraz będzie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2019 5:55 pm
(@Fajkowa)

U mnie po ponad dwóch tygodniach chłopak napisał do mnie na Facebooku. Czekam dalej.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/05/2019 9:01 pm
(@Fajkowa)

Przykro mi, trzymaj się 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/05/2019 9:19 am
(@moniczka)

Mi niestety nie wyszło. Było widać, że są jakieś efekty, ale ostatecznie nie udało nam się.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2019 11:10 pm
(@Fajkowa)
Cytat z Moniczka data 20 maja, 2019, 9:10 pm

Mi niestety nie wyszło. Było widać, że są jakieś efekty, ale ostatecznie nie udało nam się.

Skoro były efekty to czemu nie walczysz dalej?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2019 2:10 pm
(@moniczka)

Jego nowa dziewczyna zaszła w ciążę. Nie będę im wchodziła z butami w życie. Trudno, muszę pogodzić się z jego utratą.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2019 9:11 pm
(@Waka Waka)

Trzy tygodnie temu miałam rytuał u pani Ani, teraz mam się spotkać z chłopakiem, co ciekawe sam zaproponował spotkanie. Nie wiem czy trochę nie za szybko, ale jestem pod wrażeniem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/05/2019 5:37 pm
Strona 1 / 11
Udostępnij: